ładowanie
ładowanie
text

Pozycjonowanie stron

White Hat SEO

Wykorzystując FusionSystem nauczysz się bezpiecznych i skutecznych technik pozycjonowania stron. Szerokie zastosowanie i unikalność aplikacji jest gwarantem dobrych efektów. FusionSystem to umiejętne połączenie wielu funkcjonalności niezbędnych do pozycjonowania. Najważniejsze to:

Pozycjonowanie stron w FusionSystem
  1. Rejestracja, przechwytywanie, parking domen – integracja z najpopularniejszą w Polsce giełdą domen – After Market pozwoli Ci wyszukać wartościowe domeny i przechwycić je bezpośrednio z poziomu aplikacji. Ponadto moduł umożliwia również rejestrację domen w bardzo korzystnych cenach oraz parkowanie.

  2. Personalizacja i identyfikacja wizualna domeny – możliwość zoptymalizowania domeny poprzez wybór szablonu; uzupełnienie meta tagów, description, keywords; tagów tytułowych dla strony głównej oraz każdej podstrony; elementów stałych: logotyp, nagłówek, sidebar, stopka oraz publikacja treści.

  3. Copywriting – dbamy o to, co w SEO jest bardzo istotne, czyli o unikalność treści. Moduł copywritingu pozwoli Ci w prosty sposób zamówić parafrazę tekstów w dowolnej ilości. Równocześnie system dba o to, aby publikowane teksty nie były duplikatami treści z innych stron.

  4. Monitoring pozycji – każda strona stworzona w aplikacji może być monitorowana. Umożliwiamy również generowanie szybkich raportów pozycji w formie plików .pdf oraz .csv.

  5. Analityka i statystyki – w module Statystyki sprawdzisz statystyki odwiedzin na stworzonych przez Ciebie stronach. Oprogramowanie udostępnia również dane takie jak wizyty botów, wyszukiwarek czy historię zmian czynników rankingowych domen (zmiany w liczbie reffering domains, backlinks).

Dzięki pełnej automatyzacji osoba obsługująca aplikację nie musi posiadać rozległej wiedzy informatycznej.

Czynności, które do tej pory były zarezerwowane dla specjalistów są teraz w zasięgu każdego użytkownika. Ponadto, nasi klienci rozpoczynający pracę z FusionSystem przechodzą jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania oraz z podstaw pozycjonowania stron internetowych. Udostępniamy również dostęp do materiałów szkoleniowych i działu pomocy.