ładowanie
ładowanie
text

Automatyzacja Marketingu

Zdobywaj leady z wyszukiwarki

FusionSystem to inne podejście do automatyzacji niż w przypadku popularnych na rynku aplikacji tego typu. Wiemy, że kontakt z klientem, śledzenie jego ruchów na stronie czy regularna korespondencja mailowa są ważne. My jednak skupiliśmy się na tym czego nie robią inni – tj. na automatyzacji procesów marketingowych związanych z tworzeniem stron i zarządzaniem nimi w sposób kompleksowy.

Marketing automation

Dlaczego przedsiębiorcy potrzebują takiego podejścia do automatyzacji?


Aby pozyskać ruch z wyszukiwarki, gromadzić subskrybentów i wysyłać do nich spersonalizowane wiadomości należy najpierw zachęcić ich do odwiedzenia naszej strony. Tutaj rozpoczyna się rola FusionSystem – aplikacja poprowadzi Cię „za rękę” przez proces tworzenia strony www zawarty w zaledwie kilku krokach.

Zarejestrujesz domenę, wybierzesz dla niej odpowiedni szablon graficzny, opublikujesz unikalną treść. Na nowo powstałej stronie dodasz banner reklamowy lub formularz kontaktowy a efekty swojej pracy zmierzysz dzięki systemowi statystyk odwiedzin. Stworzenie strony www w FusionSystem nie wymaga od Ciebie wiedzy informatycznej i może zająć Ci nawet mniej niż godzinę.

Podsumowując, nasze podejście do automatyzacji marketingu ma pozwolić przedsiębiorcy wyeliminować problemy kwestii technicznej i czasowej. Stworzenie nowej strony to bardzo szybki i prosty proces, bez konieczności zatrudniania specjalisty. Równocześnie aplikacja zadba o to, by publikowana na stronach treść była unikalna (wychwytywanie duplikatów treści). W tym celu do dyspozycji użytkowników oddany został moduł copywritingu, w którym mogą zlecać parafrazę tekstów.