Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie wartościową treścią czyli wirtualne portale i blogi w sieci

White Hat SEO

Wykorzystując FusionSystem nauczysz się bezpiecznych i skutecznych technik pozycjonowania stron. Szerokie zastosowanie i unikalność aplikacji jest gwarantem dobrych efektów. FusionSystem to umiejętne połączenie wielu funkcjonalności niezbędnych do pozycjonowania.

  1. Rejestracja, przechwytywanie, parking domen – integracja z najpopularniejszą w Polsce giełdą domen – After Market pozwoli Ci wyszukać wartościowe domeny i przechwycić je bezpośrednio z poziomu aplikacji. Ponadto moduł umożliwia również rejestrację domen w bardzo korzystnych cenach oraz parkowanie.

  2. Personalizacja i identyfikacja wizualna domeny – możliwość zoptymalizowania domeny poprzez wybór szablonu; uzupełnienie meta tagów, description, keywords; tagów tytułowych dla strony głównej oraz każdej podstrony; elementów stałych: logotyp, nagłówek, sidebar, stopka oraz publikacja treści.

  3. Copywriting – dbamy o to, co w SEO jest bardzo istotne, czyli o unikalność treści. Moduł copywritingu pozwoli Ci w prosty sposób zamówić parafrazę tekstów w dowolnej ilości. Równocześnie system dba o to, aby publikowane teksty nie były duplikatami treści z innych stron.

  4. Monitoring pozycji – każda strona stworzona w aplikacji może być monitorowana. Umożliwiamy również generowanie szybkich raportów pozycji w formie plików .pdf oraz .csv.

  5. Analityka i statystyki – w module Statystyki sprawdzisz statystyki odwiedzin na stworzonych przez Ciebie stronach. Oprogramowanie udostępnia również dane takie jak wizyty botów, wyszukiwarek czy historię zmian czynników rankingowych domen (zmiany w liczbie reffering domains, backlinks).

Dzięki pełnej automatyzacji osoba obsługująca aplikację nie musi posiadać rozległej wiedzy informatycznej.

Czynności, które do tej pory były zarezerwowane dla specjalistów są teraz w zasięgu każdego użytkownika. Ponadto, nasi klienci rozpoczynający pracę z FusionSystem przechodzą jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania oraz z podstaw pozycjonowania stron internetowych. Udostępniamy również dostęp do materiałów szkoleniowych i działu pomocy.

zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z nowosciami branży i naszymi aktualizacjami MR FUSION czeka na telefon 794 502 662

Zaloguj się do nowych możliwości

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe konto, dzięki któremu mogą poznać zasadę działania naszego interfejsu oraz wypróbować jego funkcjonalności.

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
Załóż konto demo