Marketing automation

Automatyzacja procesów marketingowych

Zdobywaj leady z wyszukiwarki
z wykorzystaniem dobrych wzorców

FusionSystem to inne podejście do automatyzacji niż w przypadku popularnych na rynku aplikacji tego typu. Wiemy, że kontakt z klientem, śledzenie jego ruchów na stronie czy regularna korespondencja mailowa są ważne. My jednak skupiliśmy się na tym czego nie robią inni – tj. na automatyzacji procesów marketingowych związanych z tworzeniem stron i zarządzaniem nimi w sposób kompleksowy.

Dlaczego przedsiębiorcy potrzebują takiego podejścia do automatyzacji

Aby pozyskać ruch z wyszukiwarki, gromadzić subskrybentów i wysyłać do nich spersonalizowane wiadomości należy najpierw zachęcić ich do odwiedzenia naszej strony. Tutaj rozpoczyna się rola FusionSystem – aplikacja poprowadzi Cię „za rękę” przez proces tworzenia strony www zawarty w zaledwie kilku krokach.

Zarejestrujesz domenę, wybierzesz dla niej odpowiedni szablon graficzny, opublikujesz unikalną treść. Na nowo powstałej stronie dodasz banner reklamowy lub formularz kontaktowy a efekty swojej pracy zmierzysz dzięki systemowi statystyk odwiedzin. Stworzenie strony www w FusionSystem nie wymaga od Ciebie wiedzy informatycznej i może zająć Ci nawet mniej niż godzinę.

Podsumowując, nasze podejście do automatyzacji marketingu ma pozwolić przedsiębiorcy wyeliminować problemy kwestii technicznej i czasowej. Stworzenie nowej strony to bardzo szybki i prosty proces, bez konieczności zatrudniania specjalisty. Równocześnie aplikacja zadba o to, by publikowana na stronach treść była unikalna (wychwytywanie duplikatów treści). W tym celu do dyspozycji użytkowników oddany został moduł copywritingu, w którym mogą zlecać parafrazę tekstów.

zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z nowosciami branży i naszymi aktualizacjami MR FUSION czeka na telefon 794 502 662

Zaloguj się do nowych możliwości

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe konto, dzięki któremu mogą poznać zasadę działania naszego interfejsu oraz wypróbować jego funkcjonalności.

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
Załóż konto demo