ładowanie
ładowanie
jak to działa tło

Zwiększ sprzedaż w Internecie

Sprawdź jak to działa w FusionSystem

1. Rejestrujesz i przechwytujesz domeny

Rejestracja lub przechwytywanie domen z historią i mocnymi parametrami

Wybierasz je spośród regularnie aktualizowanej i filtrowanej pod kątem jakości listy wygasłych domen. Jeżeli chcesz zarejestrować nową domenę, zrobisz to również z poziomu aplikacji. Przechwytując wartościowe domeny a także publikując na nich unikalną i przydatną dla użytkowników treść możesz w prosty sposób przyciągnąć rzesze potencjalnych klientów. Dobra domena to pierwszy krok do zwiększenia ruchu z wyszukiwarki.

Koszt utrzymania domen w FusionSystem jest mniejszy nawet o 50% niż w przypadku oferty najpopularniejszych rejestratorów. Umożliwiamy rejestrację domen zarówno z rozszerzeniami polskimi jak i zagranicznymi.

domains

2. Tworzysz strony reklamowe

Budujesz sieć stron promujących Twój biznes

Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi stworzysz w pełni funkcjonalne strony www. Instalacja strony to szybki proces zawarty w zaledwie 5-ciu krokach.

Witryny reklamowe to doskonały sposób, aby zareklamować swoje usługi i pozyskać nowych klientów. Strony tworzone w FusionSystem pozwolą w znaczący sposób zwiększyć ruch na Twojej stronie głównej, a co za tym idzie również sprzedaż. Proponowana przez nas koncepcja Content Marketing sprawdza się niemal dla każdego typu biznesu - od małych firm usługowych po duże korporacje i sklepy internetowe, gdzie zakres usług i produktów jest na tyle szeroki, iż trudno jest wypromować pojedyczne z nich w obrębie jednej witryny.

Wszystkie strony tworzone w systemie są od siebie odseparowywane poprzez zmianę ich fizycznych lokalizacji serwera. Utrudniamy w ten sposób powiązanie ich z pozycjonowaną stroną oraz pozostałymi stronami reklamowymi przez roboty wyszukiwarek.

website

3. Występujesz w roli specjalisty

Publikujesz unikalny content, edukujesz użytkowników, występujesz w roli specjalisty i zyskujesz zaufanie.

Przygotowując tematyczne strony i umieszczając na nich specjalistyczną treść masz szansę przyciągnąć nowych klientów, gdyż tak naprawdę sami do Ciebie trafią. Jedynym warunkiem jest dostarczenie im tego, czego aktualnie poszukują w sieci zachowując przy tym wiarygodność i najwyższą jakość publikowanych treści.

FusionSystem zadba o to, by na Twoich stronach reklamowych znalazł się tylko niepowtarzalny content. Aplikacja automatycznie wykryje duplikaty dodawanych przez Ciebie treści i uniemożliwi ich publikację.

Internet to ogromne źródło potencjalnych klientów - roczna liczba wyszukiwań w samej wyszukiwarce Google szacowna jest w miliardach (na podstawie raportu Google - Year in Search 2014). Wykorzystaj te możliwości!

review

4. Generujesz leady sprzedażowe

Na stworzonych witrynach reklamowych umieszczasz bannery graficzne z linkiem do Twojej strony firmowej. W ten sposób pozycjonujesz ją i kierujesz do niej użytkowników.

W FusionSystem możesz pozycjonować swoją stronę już za 5,50 zł dziennie na dowolną liczbę fraz. W ramach współpracy przejdziesz darmowe szkolenie z pozycjonowania i sam zadbasz o wzrost pozycji. Otrzymujesz od nas proste w obsłudze oprogramowanie i sprawdzoną receptę na wypromowanie marki w sieci z wieloma udogodnieniami, których nie znajdziesz w żadnej innej agencji SEO/SEM. Przykładowo - korzystne cenowo: rejestracja, przechwytywanie i parkowanie domen (oszczędzasz na domenach do 50%!), szybkie parafrazy tekstów, piękne szablony stron, tworzenie witryn bez konieczności kodowania.

Dzięki powyższym innowacjom możesz skupić się na tym, co najważniejsze - strategii marketingowej i zwiększaniu sprzedaży!

leads

Wypróbuj system w praktyce