ładowanie
ładowanie
text

Integracje

Integracje z systemami zewnętrznymi

Dostępne integracje:

iPresso i iPresso Express

ipresso

Monitorowanie kontaktów na stronach przechwytujących. Zobacz jak poruszają się i czego poszukują odwiedzający Twoją stronę internetową. iPresso Express identyfikuje automatycznie klientów, których masz w bazie, poszerzając wiedzę o ich potrzebach i zachowaniach. Ruch kontaktów anonimowych dostarcza cennych statystyk, a po ich zidentyfikowaniu natychmiastową wiedzę ułatwiającą bezpośrednią komunikację.

Platformy sklepowe

ecommerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych nigdy nie było tak proste. Jako pierwsi na świecie umożliwiamy skorzystanie z własnej bazy produktów (lub konkurencji) w celu przygotowania sieci stron reklamowych. Dzięki integracji z platformami sklepowymi przygotujesz dziesiątki lub setki stron z wartościowymi opisami produktów, które zostaną opisane przez ludzi! Zbuduj content i umieść linka zwrotnego do kategorii z produktami na Twoim sklepie! Gotowe teksty, z których zbudujesz strony www dostarczymy bezpośrednio do panelu w zakładce Copywriting. Życzymy wysokich pozycji dzięki wartościowej treści!

Integracja funkcjonuje prawidłowo z sklepami opartymi na silnikach: Shoper, Click Shop, cStore, RedCart, IAI Shop, iStore, Soteshop, Shoplo, Selly Shop, GekoSale, PrestaShop, Magento, WooCommerce i innymi również autorskimi.

Własna integracja

custom

API FusionSystem jest warstwą interfejsu umożliwiającą klientom oprogramowania na zarządzanie własnym kontem poza aplikacją macierzystą. Z poziomu interfejsu można wykonywać większość operacji udostępnianych przez naszą platformę. Zewnętrzny interfejs pozwala integrować zewnętrzne aplikacje i usługi w jeden współpracujący organizm. W praktyce umożliwia to np. odczyt statystyk w firmowych CRM-ie, tworzenie nowych aplikacji na podstawie silnika FusionSystem czy automatyzację wykonywanych procesów. Dokumentacja online.


potrzebujesz innej integracji? Napisz a wdrożymy ją w kilka dni dla Ciebie.