Czym jest FusionSystem?

FusionSystem to synergia świata marketingu i technologii IT
Komunikujemy emocjonalny przekaz w mierzalny sposób.
Wypróbuj Demo
Widzisz jak pozycjonujemy Śledzisz postępy w kampanii 24h Pomagamy w lead generation Zwiększymy Twoją sprzedaż lokalną Zintegrowana strategia Kontrola linkbuildingu
FusionSystem
Pozycjonowanie efektowe Tworzenie zaplecza SEO Katalogowanie SWL Keyword stuffing
Tradycyjne pozycjonowanie

DOPASUJEMY FUSIONSYSTEM DO TWOJEJ FIRMY

STRONY REKLAMOWE SĄ SIŁĄ NASZYCH DZIAŁAŃ. DOSTOSOWUJEMY JE DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU POPRZEZ CONTENT I GRAFIKĘ

Filozofia Fusion

Czym różnimy się od konkurencji?
Potrzeby Klienta Strategia działania Wdrożenie Rezultaty

Czym różnimy się od konkurencji?

Rozpoczęcie kampanii jest poprzedzone kompleksowym audytem dotychczasowych działań marketingowych z uwzględnieniem analizy realizacji celu. Fakt, że nie wszystkie działania marketingowe, które zleciłeś były skuteczne potwierdza Twoja wizyta na naszej stronie.

Filozofia naszej pracy polega na pełnej transparentności budżetowej. Zapraszamy Ciebie i Twoich pracowników do kontrolowania procesu marketingowego, którego celem jest zwiększenie sprzedaży poprzez kanały cyfrowe. Skupiamy się na zwiększaniu ruchu na Twojej stronie lub sklepie okres do okresu. Dzięki FusionSystem zapewnimy stabilność funkcjonowania Twojej firmy w Internecie. Nasze działania nie mogą zostać wykorzystane przez konkurencję a tworzony content na stronach reklamowych będzie wyłącznie do dyspozycji Twojej marki.

Jeżeli korzystasz z wyszukiwarki internetowej wiesz jak znaleźć interesujące Cię informacje. Czy zadawałeś sobie pytanie w jaki sposób wyszukiwarka segreguje wyniki, które przedstawia na Twoim ekranie? Zapewne tak, dzięki temu wiesz, że istnieje algorytm, który z założenia ma zapewniać jak najlepszą trafność wyników do zapytania.

Zapewne nie odkryjemy przed Tobą tajemnicy - firmy wykorzystują ten algorytm do umieszczenia stron swoich Klientów na najwyższych miejscach a takie usługi to pozycjonowanie stron.

Czym różnią się nasze usługi od innych obecnych na rynku?

To proste: Rozliczamy się z każdej wydanej złotówki co czyni pozycjonowanie w naszym wykonaniu procesem a nie magią. Co więcej z nami jesteś bezpieczny. Inwestujesz w namacalne usługi, wszystko możesz zobaczyć a w przypadku rezygnacji wytworzone wartości należą do CIebie. Każdy Klient FusionSystem jest właścicielem domen oraz treści, które posłużyły do jego promocji. Jesteśmy pewni, że nasze usługi to jeden z najwyżej technologicznie wyposażonych procesów promocji w Polsce i na świecie.

ZINTEGROWANA STRATEGIA

Jeżeli Twoja firma posiada gotowy plan marketingowy zakładający zwiększanie zasięgu i bazujący na separacji contentu - chętnie wprowadzimy go w życie. W sytuacji gdy nie wiesz czy zlecić "zwykłe" pozycjonowanie zachęcamy Cię do dalszej lektury niniejszego Case Study. Opowiemy w nim jak zainwestować środki w marketing internetowy i zachować kontrolę nad przebiegiem oraz skalowaniem tej kampanii w czasie.

Strategie prowadzenie marketingu internetowego opartego o FusionSystem bazują na przemyślanym procesie stworzenia Contentu, który jest poszukiwany przez Twoich potencjalnych Klientów. Nasz system wykorzystuje tą przemyślaną treść tworząc strony internetowe na osobnych domenach. Dla przykładu: Chcąc wypromować twoją stronę www sprzedającą podnośniki hydrauliczne podzielimy proces zakupowy na 3 etapy:

1. Zbieranie informacji przez Klienta - pozwoli to zobrazować ich potrzeby, którzy nie mają jeszcze preferencji zakupowych i zoptymalizować treści pod zapytania kierowane do wyszukiwarki np. "rodzaje podnośników hydraulicznych".

2. Strony produktowe - przygotujemy identyfikację wizualną Twojej firmy zintegrowaną z naszym systemem - dzięki temu będziemy mogli w krótkim czasie stworzyć sieć stron (np. każda dla danego producenta lub grupy produktowej) w celu zajęcia pozycji w wyszukiwarce Google dla fraz brandowych takich jak "Podnośniki hydrauliczne Producent". Każda z tych stron będzie generowała leady poprzez zintegrowane systemy formularzy (Ipresso.com) oraz będzie zawierała Twoje dane kontaktowe.

3. Stworzymy dla Twojej marki specjalistyczne media, które będą aktywnymi podmiotami w kanałach social media. Będą to żywe portale z rosnącym ruchem organicznym oraz specjalistycznym contentem. Wszystkie tworzone strony reklamowe pozostają pod kontrolą Twojej marki w każdym czasie. To bardzo skuteczna inwestycja w długofalowej strategii budowania obecności firmy Internecie a wszystkie strony reklamowe pozostają własnością Twojej firmy.

To właśnie przewaga techniczna wyróżnia nasze podejście do promocji - jako jedyna agencja otwieramy procesy marketingowe na Klienta. U nas każdy partner wie jak pozycjonujemy jego stronę dlatego może spać spokojnie. Jeżeli prowadzisz duży ecommerce dostosujemy liczbę stron do Twojego biznesu w krótkim czasie.

Marketing internetowy w FusionSystem.pl

WIDZISZ JAK POZYCJONUJEMY TWOJĄ FIRMĘ

Zapewne trafiłeś w sieci na oferty pozycjonowania, które nie przekonały Twojej firmy co do jakości prowadzonych działań. Prawdopodobnie głównym problemem był brak informacji na temat bezpieczeństwa oraz skuteczności prowadzonych działań. W FusionSystem rozumiemy, że skuteczność działań jest bezpośrednio powiązana z konsekwencją działań. To właśnie metodyczne podejście do promocji pozwala przełamać ograniczenia algorytmów Google i wyprzedzić konkurencję cierpliwością i konsekwentną realizacją planu. Przygotujemy dla Twojej firmy dedykowane rozwiązanie techniczne, którego zastosowanie zagwarantuje efekt zwiększenia sprzedaży z kanału Google Organic.

Nasze usługi kierujemy do firm świadomych prowadzonych działań marketingowych. FusionSystem pozwala nam pokazać pracę naszych specjalistów każdego dnia. Dzięki temu nie ma opóźnień w kampanii a nasza praca przekłada się w sposób mierzalny na wzrost Twojego biznesu.

ŚLEDZISZ POSTĘPY W KAMPANII 24H

FusionSystem zbiera oraz przetwarza istotne dane z punktu widzenia marketingowego. Od najprostszych statystyk odwiedzin oraz odsłon aż po zaawansowany system zarządzania contentem. Dostarczamy kompleksowe narzędzie od ustalenia strategii, poprzez jej wprowadzenie w życie aż po monitoring rezultatów.

Zlecając prowadzenie kampanii w FusionSystem delegujesz nam zadania marketingowe w sposób kompleksowy. Celem pośrednim mogą być zwiększony ruch na stronie lub wzrost liczby zapytań (leadów). Prowadzimy oczywiście działania, w których bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedaż ze wszystkich kanałów digital (szeroka współpraca obsługi kanałów digital).

POMAGAMY W LEAD GENERATION

FusionSystem jest bezpośrednio zintegrowany z Ipresso.com. Dzięki czemu nasz system jest gotowy do wsparcia sprzedaży w ciągu dni od podpisania umowy.

Dzięki nam Będziesz mógł analizować zachowanie potencjalnych Klientów lepiej niż dotychczas. Gdy trafią na stronę reklamową stworzoną przez FusionSystem będą monitorowani aż do momentu dokonania zakupu. Strony reklamowe są kontrolowane z panelu dlatego w każdym czasie możesz przekierować ruch na sklep lub zmienić przekaz marketingowy treści aby sterować użytkownikami w przewidziany sposób.

Jak linkować strony internetowe

ZWIĘKSZYMY TWOJĄ SPRZEDAŻ LOKALNĄ

Wdrożymy dla Ciebie strony ustawione lokalnie, które będą promować biznes ogólnopolski. Koncepcja polega na zintegrowaniu Twojej identyfikacji wizualnej z FusionSystem i utworzeniu sieci 30-100 stron z ofertą profilowaną lokalnym użytkownikom. To dobre rozwiązania aby kontrolować przepływ informacji pomiędzy punktami franczyzowymi zarówno usługowymi jak i sklepami. Każda strona ustawiona lokalnie (zawsze na osobnych hostingach) pozwoli Twojej firmie dotrzeć do Klientów z danego miasta. Dodatkowym atutem będzie wsparcie pozycjonowania ogólnopolskiego poprzez odnośnik do domeny głównej Twojego biznesu. Posiadamy udokumentowane wzorce promocyjne, które wprost wykazują korelację pomiędzy większą liczbą stron reklamowych a wzrostem sprzedaży.

KONTROLA LINKBUILDINGU

Każdy link pozycjonujący Twoją stronę jest dodany w sposób kontrolowany i jest Twoją własnością. Czy zastanawiałeś się co zrobi Twoja konkurencja gdy ich Agencja SEO wygasi im linki przy rozwiązaniu umowy? Zapewne nie... i nie martw się o innych - z nami Twój link building jest pod pełną kontrolą.

zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco z nowosciami branży i naszymi aktualizacjami MR FUSION czeka na telefon 794 502 662

Zaloguj się do nowych możliwości

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowe konto, dzięki któremu mogą poznać zasadę działania naszego interfejsu oraz wypróbować jego funkcjonalności.

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
Załóż konto demo