ładowanie
ładowanie
professional
380+

Adresów IP

z ponad 11 geolokalizacji europejskich
54

AS'y (ASN)

w fizycznie odseparowanych Data Center (bez tunelowania)
60+

par serwerów DNS

rozlokowanych w różnych serwerowniach
312+

IP różnych klas

adresowych

Aplikacja dla profesjonalistów

Odkryj część naszych szczegółów technicznych. Doceń przewagę.

Rozproszona sieć serwerów

Każda strona internetowa utworzona za pomocą FusionSystem jest automatycznie instalowana na serwerach w DataCenter o różnych geolokalizacjach.

White Label (Reseller)

W ramach współpracy resellerskiej umożliwiamy dwie formy współpracy: 1. Własny brand – dostęp do wszystkich funkcjonalności, aplikacja firmowana logiem Twojej marki. 2. Moduł resellera – możliwość tworzenia i zarządzania dowolną ilością subkont w ramach przyznanych limitów.

Serwery DNS

Domeny parkowane są w istniejących od lat strefach DNS, na których funkcjonują również zwykłe serwisy internetowe. Nie tunelujemy, nie maskujemy, nie wykorzystujemy pośredników typu proxy.

Hurtowy rejestrator domen

Rejestruj i odnawiaj domeny w najniższych na rynku cenach. Wszystkie rozszerzenia. Bez konieczności przedłużania i regulaminów promocji. Przejrzyste rozliczenia w punktach. Limit stron przechwytujących nie dotyczy domen utrzymywanych w systemie.

Duplikaty treści

W funkcjonalność aplikacji wbudowaliśmy autorski system typu antyplagiat. W momencie publikacji lub edycji artykułu sprawdzamy, czy publikowany tekst nie został skopiowany z innej lokalizacji internetu.

Personalizacja

Dzięki personalizacji istnieje możliwość dostosowania tworzonych stron do identyfikacji wizualnej Klienta oraz sprofilowanie publikacji pod konkretne cele marketingowe. Nasza aplikacja może być wykorzystywana w ściśle określonym celu lub realizować szeroko rozumiane kampanie PR. Czytaj więcej

Automatyzacja zdjęć

Piszesz artykuł, dodajesz zdjęcia i ... gotowe. Możesz zmieniać szablony a zdjęcia i artykuły zostaną automatycznie docięte na nowo i wyświetlone w odpowiednich miejscach. Możesz wracać do poprzednich ustawień, pamiętamy je.

Dedykowana sieć serwerów

Budowa własnej sieci serwerów satelitarnych do publikacji stron - w przypadku publikacji stron o tematyce zakazanej, dużych kampanii lub w celu zapewnienia indywidualnych wymagań np. kampanie telewizyjne.

people
statystyki