ładowanie
ładowanie
text

Bezpieczeństwo

FusionSystem spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa

Wszystkie jego elementy są chronione przed nieuprawnionym dostępem na poziomie zbliżonym do aplikacji udostępnianych przez instytucje takie jak banki. FusionSystem działa tylko i wyłącznie w oparciu o szyfrowany protokół https (włącznie z API).

Jak dbamy o bezpieczeństwo?


Oprócz zapewnienia poufności danych nasz system zapewnia stabilność dostępu do Państwa zasobów. Wszystkie operacje wykonywane w panelu administracyjnym są rejestrowane i na bieżąco zapisywane i backupowane.

Opcjonalnie wdrażamy ograniczenie możliwości logowania z konkretnej lokalizacji np. siedziby firmy. Stosujemy to rozwiązanie w przypadku, gdy do promocji firmy oddelegowany jest pracownik, który nie ma prawa logować się do systemu poza miejscem pracy. Ograniczenie wprowadzamy na żądanie Klienta bezpłatnie.

Ciągła kontrola naszych administratorów pozwala zachować stabilną pracę systemu, jak również wychwycić błędy organizacyjne na kontach użytkowników. Jeżeli zauważymy, że pewne czynności można wykonać lepiej lub szybciej – poinformujemy użytkownika wewnątrz systemu.

Na straży bezpieczeństwa promocji stoją nasze algorytmy, które blokują lub informują o niewłaściwej konfiguracji, zbyt krótkiej publikacji, niewłaściwym sposobie prezentacji reklam/linków, zduplikowanej treści etc. Wszystko aby promocja przebiegała sprawnie i bezpiecznie.

Pomoc 24/7

Zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne w przypadku utraty stabilności systemu. Support funkcjonalności systemu zapewniamy w godzinach 8-18 przez pięc dni w tygodniu.

Ciągłość działania

Administratorzy FusionSystem czuwają aby system działał bez przestojów 24h na dobę. Uaktualnienia poszczególnych modułów odbywają się w sposób niezauważalny dla użytkowników i nie mają wpływu na funkcjonowanie całej aplikacji. W przypadku niedyspozycji głównego silnika zewnętrzne strony działają niezależnie.

Aktualizacje

System jest na bieżąco rozwijany. Wszystkie dostępne w nim funkcje zostały gruntownie sprawdzone i działają w sposób stabilny. Nasze prace nigdy nie ustają, a system wyposażany jest w nowe opcje każdego dnia, które powstają dzięki sugestiom naszych Klientów.